Makijaż permanentny Blog

Makijaż permanentny - co musisz wiedzieć?

Podjęcie decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego powinno być przemyślane. W tym celu warto zasięgnąć sprawdzonych informacji - najlepiej od doświadczonych linergistek. Na blogu permanentny.com znajdziesz jedynie merytoryczną wiedzę - bez reklam, nachalnego marketingu i ukrywania faktów. Piszemy o tym, czy makijaż permanentny boli, jak wybrać dobrą linergistkę, czym kierować się w ocenie danego salonu makijażu permanentnego. Wyjaśniamy, dlaczego makijaż permanentny zmienia kolor i kiedy jest to naturalne zjawisko, a kiedy błąd w sztuce linergistki. Z naszego bloga dowiesz się również, jak dobiera się kształt kresek na powiekach, kolor barwników używanych do makijażu permanentnego, stosowane znieczulenia. Powiemy Ci o tym, czego wystrzegać się w po zabiegu makijażu permanentnego, jak prawidłowo o niego dbać i odpowiemy na najczęstsze pytania, takie jak: czy makijaż permanentny jest jak tatuaż?

Dlaczego warto przeczytać bloga o makijażu permanentnym?

Jeśli jesteś zainteresowana wykonaniem makijażu permanentnego powinnaś wiedzieć jak najwięcej, aby odpowiednio przygotować się do zabiegu, wybrać salon i prawidłowo dbać o swój nowy look. Jeśli już jesteś po zabiegu, ale nie masz pewności, czy został prawidłowo wykonany lub nie jesteś zadowolona z efektu - dowiesz się z bloga Permanentny.com co w takim przypadku możesz zrobić. Nasze treści kierowane są również do początkujących linergistek i osób myślących o wejściu na ścieżkę kariery w makijażu permanentnym.

Fakty i mity o makijażu permanentnym

Od lat pracując w zawodzie spotykamy się z licznymi mitami na temat makijażu permanentnego. Postanowiłyśmy z nimi efektywnie walczyć i szerzyć merytoryczne, sprawdzone informacje. Dlatego powstał blog permanentny.com. Polemizujemy na nim m.in. z takimi mitami jak to, że makijaż permanentny jest “na zawsze” czy jest niebezpieczny. Przestrzegamy przed przekonaniem, że każdy może poddać się zabiegowi, jak i go wykonać. Jesteśmy przekonane, że każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się piękną - chętnie w tym pomagamy!

Masz pytania lub wątpliwości?
Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

NASZA WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI, DOŚWIADCZENIE SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

NEWLOOK's
PERMANENT MAKEUP

ul. Gałczyńskiego 3/12
00-362 Warszawa

ZABIEGI
Tel: +48 22 353 73 63
biuro@permanentny.com

SKLEP
Tel: +48 532 168 000
sklep@permanentny.com

SZKOLENIA
Tel: +48 532 167 000
szkolenia@permanentny.com

MODELKI
Tel: +48 692 98 56 46
modelki@permanentny.com